Соліст Kozak System розповів, що його дід був сотником УПА і сидів за одним столом зі Степаном Бандерою

25 октября 2022

Лідер знаменитого українського фольк-рок-гурту Kozak System Іван Леньо до проголошення незалежності України навчався у Воронежі (Росія), проте щойно у Київській консерваторії відкрили клас акордеону, якого раніше не було, він повернувся на Батьківщину. Як зізнався музикант, йому складно було перебувати в РФ, оскільки зростав він у досить патріотичній родині, а дідусь артиста взагалі був сотником Української повстанської армії.

Розповідями про предка співак поділився в інтерв'ю Олесі Бацман для YouTube-каналу Дмитра Гордона. Він наголосив, що під час навчання у Воронежі відчував необхідність скоріше повернутися додому.

"Я не хотів там залишатися. Ну, чуже воно мені було. Слухайте, я сам справді з бандерівської родини. Мій дід був сотником УПА. І мене виховували досить патріотично", – поділився Леньо.

Як розповідали майбутній знаменитості у дитинстві, його дідусь був особисто знайомий із лідером Організації українських націоналістів Степаном Бандерою.

"Принаймні так мені розповідав батько: що наш дід сидів неодноразово за одним столом зі Степаном Бандерою", – уточнив музикант.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Леньо ще навесні цього року разом із військовими приїжджав на зачистку у звільнені від окупантів міста та села Київської області. Там музикант на власні очі побачив, які звірства коїли загарбники у колись мирних та процвітаючих куточках України. Так, наприклад, за словами артиста, вони їли собак, котів, вбивали корів, а залишки просто залишали посеред вулиць.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Андрій Макаревич зізнався, що донатив українцям: раніше він відмовлявся допомагати ЗСУ 17 марта 2025

Андрій Макаревич зізнався, що донатив українцям: раніше він відмовлявся допомагати ЗСУ Його кошти були спрямовані на відновлення цивільної інфраструктури

Британія готова розгорнути 10 тисяч військових в Україні - ЗМІ 17 марта 2025

Прем'єр Британії представив ініціативу щодо можливого розгортання в Україні понад 10 тисяч західних миротворців.

Ніно Катамадзе різко відповіла журналістці BBC Russian Service: україні треба допомагати, а не співчувати 17 марта 2025

Ніно Катамадзе різко відповіла журналістці BBC Russian Service: Україні треба допомагати, а не співчувати Співачка підтримує Україну у війні з Росією й навіть збиралася переїжджати жити в Одесу

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ус Ірина 5.0
Ус Ірина

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше