Сполучення між Києвом та Черніговом тимчасово обмежать

5 августа 2022

Сполучення між Києвом та Черніговом тимчасово обмежать - подробиці

До війни з Києва до Чернігова можна було дістатися, як мінімум, двома альтернативними маршрутами, тепер же кількість варіантів, як потрапити зі столиці, до найпівнічнішого обласного центру України, зменшиться.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг Чернігівської області, з 5 по 7 серпня буде обмежено рух для легкових та вантажних автомобілів за маршрутом Київ-Чернігів, передає "Суспільне".

Так, дістатися до Чернігова з Києва можна буде лише дорогою через Вишгород та Десну (Київ – Вишгород – Десна – Чернігів) Причини тимчасового перекриття дороги – не повідомляються. Єдине, що сказали у Службі автомобільних доріг Чернігівської області, є технічна необхідність, а також попросили водіїв враховувати обмеження при плануванні поїздок.

Нагадаємо, що на дорогах окупованого Маріуполя неспокійно, там з'явилися російські даішники та побори на дорогах.

auto.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В США начали строить комплекс, который сможет удалять из атмосферы 5 млн тонн углекислого газа в год 25 сентября 2022

В США стартовал новый проект Project Bison по прямому улавливанию углекислого газа из воздуха (DAC) с целью дальнейшего его захоронения под землёй. Стартап CarbonCapture из Лос-Анджелеса строит в Вайоминге в рамках проекта модульную установку, которая к 2030 году будет удалять из воздуха до 5 млн тонн углекислого газа в год.

Оприлюднено перелік видів безоплатної медичної допомоги для онкохворих 25 сентября 2022

Програма медичних гарантій покриває усі найважливіші види медичної допомоги для пацієнтів з онкологією на кожному етапі лікування, зокрема і лікування та супровід дорослих і дітей з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями в амбулаторних та стаціонарних умовах

Видео в Instagram Stories длиной до 60 секунд больше не разрезаются на фрагменты 25 сентября 2022

В разделе Instagram Stories увеличилась максимальная продолжительность видеороликов, сообщил TechCrunch со ссылкой на представителя соцсети. Если продолжительность видео не превышает 60 секунд, оно больше не разбивается на мелкие фрагменты. Тестирование нововведения стартовало в конце прошлого года, теперь же возможность доступна всем пользователям.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

dom. ria 0.5
dom. ria

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое