6 декабря 2022

У Києві ялинки в міських парках прикрасять іграшками, які були придбали в минулих роках. Але святкової ілюмінації та підсвіток через ситуацію з енергетикою не буде.
Про це повідомив генеральний директор "Київзеленбуд" Олексій Король, передає видання "Вечірній Київ". Для дітей влаштують святковий антураж.
"Наша позиція з цього питання – у дітей має бути свято. Але через умови цього року – без ілюмінації, підсвіток, без додаткових локацій. Ті ялинки, які є в парках, прикрасимо, маємо для цього іграшки. Нічого додаткового з прикрас не закуповуватимемо. Але, щоб для дітей була святкова атмосфера й розрада, постараємося все влаштувати власними зусиллями якнайкраще", – розповів Король.
Додамо, в цьому році ялинка в центрі Києва буде втричі меншою, ніж рік тому. Її прикрашатимуть енергозберігаючі гірлянди, а також вона поруч матиме точки для підзарядки телефонів.
Нагадаємо, раніше на сайті Київської міської ради з'явився електронний документ з пропозицією не встановлювати головну новорічну ялинку в столиці, який менш ніж за добу набрав необхідну кількість голосів. Варто зазначити, що пізніше на сайті Київради з'явилася петиція із закликом встановити у столиці головну новорічну ялинку. У ній попросили владу міста не дати Росії жодного шансу вкрасти в українців Різдво та Новий рік.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві встановлять кілька новорічних ялинок, зокрема, на Софійській площі. Проте масових заходів та концертних програм цього року проводити не будуть.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Під Києвом на кладовищі виявили тіло іноземця з вогнепальними пораненнями 11 декабря 2025
Під Києвом на кладовищі виявили тіло іноземця з вогнепальними пораненнями. Подробиці справи За цим фактом розпочато досудове розслідування
Роботи вичерпали себе — на дослідження Марса доведеться відправляти людей, заявили вчені 11 декабря 2025
Національна академія наук, інженерії та медицини США (NASEM) опублікувала фундаментальний звіт «Національна стратегія щодо дослідження Марса людиною», в якому вперше за останні десятиліття чітко обґрунтовано необхідність відправки людей на Марс з наукової точки зору. Документ підготовлений за замовленням NASA і слугує відправною точкою для розробки програм пілотованих польотів на Марс.
Нікіта Добринін відреагував на заручини Даші Квіткової та зізнався, що думає про її нареченого, який живе з їхнім сином 11 декабря 2025
Нікіта Добринін відреагував на заручини Даші Квіткової та зізнався, що думає про її нареченого, який живе з їхнім сином Він відповів, чи виникають ревнощі до дитини через появу в житті сина іншого чоловіка