17 августа 2022
Станция киевского метро Теремки закрыта на вход и выход для пассажиров в связи с задымлением в подземном переходе. Об этом сообщает КГГА.
Отмечается, что на место вызваны все необходимые специалисты.
"Об открытии станции будет сообщено дополнительно", - сказано в сообщении.
Ранее сообщалось, что в метро Киева не работает сервис оплаты банковскими картами на турникетах.
Напомним, в киевском метро мужчина распылил газовый баллончик.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дієтолог пояснила причину переїдання під час стресу 24 июня 2026
Жирна і багата на вуглеводи їжа здатна викликати короткочасний сплеск ендорфінів, а також швидке піднесення…
Втому вранці можна запобігти правильним звуком будильника 24 июня 2026
Вставати вранці з ліжка може бути складним завданням, особливо для “сов”. Нове дослідження показало, що…
Cloudflare та найбільші розробники браузерів навчать сайти відрізняти людей від ботів 24 июня 2026
Cloudflare спільно з розробниками браузерів Google Chrome, Microsoft Edge та Mozilla Firefox оголосила про початок роботи над технологією PACT (Private Access Control Tokens), яка допоможе адміністраторам сайтів відрізняти мережеві запити від людей або створених добросовісними розробниками ботів та запити від ботів, створених недобросовісними розробниками.