11 июня 2024

Під час концерту у Києві артистка Тіна Кароль заспівала дуетом із колегою Юлією Саніною, фронтвуменкою гурту The HARDKISS, спільну пісню "Вільна", яка стала саундтреком до фільму "Віддана". Вони вразили українців неймовірно ніжними образами та потужним вокалом.
Тіна Кароль вирішила одягнути білу плісировану сукню українського бренду J'amemme із глибоким декольте та шлейфом на плечах. Вартість її, як зазначено на офіційному сайті, сягає 1,7 тисячі євро, тобто майже 75 тисяч гривень.
А от Юля Саніна на сцені з'явилася у блакитній об'ємній сукні із плісированої тканини від вітчизняного бренду GUDU. Плечі співачки були оздоблені біло-золотою вишивкою, а саме плаття сконструювали так, що воно відкривало ноги артистки. Через об'ємний образ фанати Юлії Саніної припустили, що та насправді вагітна, хоча інші наряди з того вечора бути в обліпку та не приховували форму тіла співачки.

"Вільна була, є та буде. Сьогодні ця пісня стала символом боротьби. Ми вільні люди вільної країни, сміливі та непокірні нікому. Заспівали вчора разом на акустичному концерті у The HARDKISS. Дякую за запрошення", – підписала Тіна Кароль опубліковане в Instagram відео зі спільним виконанням.


Перші рядки "Вільної" заспівала публіка в залі, а вже згодом хор підхопили Тіна Кароль та Юлія Саніна. Фанати були в захваті від живого ніжного виконання пісні та образів:

Концерт відбувся у Жовтневому палаці 7 червня із програмою Special Kiss, з якою Юлія Саніна їздить одна, без чоловіка-гітариста Валерія Бебка та решти команди. На сайті з продажу квитків Kontramarka процитовано артистку із її поясненням тематики всеукраїнського туру: "Ніколи не приховувала, що за межами гурту готова створити ще щось від себе в іншому музичному жанрі. Special Kiss – це якраз моє творче відображення. Це саме той Kiss від The HARDKISS".

Як повідомляв OBOZ.UA раніше, чоловік Юлії Саніної після чуток про розлучення з'явився у квітні на концерті The HARDKISS, однак лише за кордоном. Музикант, ймовірно, після 24 лютого 2022 року так і не повертався до України.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Криму заявили про обмеження інтернету "до кінця війни" 24 декабря 2025
Обмеження діятимуть, тому треба просто з цим змиритися, заявила окупаційна влада українського півострова.
У Британії заарештували екоактивістку Грету Тунберг 24 декабря 2025
Активістку затримали через плакат, на якому містився напис на підтримку осіб, пов’язаних із забороненою у Британії організацією Palestine Action.
У Берліні відкинули "мир під примусом" в Україні 24 декабря 2025
Дипломатичні зусилля союзників триватимуть, однак без бажання Росії рухатися до серйозного миру вони не матимуть результату, наголоси в уряді ФРН.