3 ноября 2021
Перша ракетка України та призерка Олімпіади в Токіо Еліна Світоліна тепер має ще й іменну зірку у Києві.
Її спортсменка отримувала 2-го листопада під дощем, який не завадив прихильникам зібратися біля ТЦ Гуллівер і привітати Еліну з відзнакою.
Для події Світоліна обрала яскраве червоне пальто, білу сорочку та чорні класичні брюки.
У свої 27 років Еліна здобула перемогу у 16 одиночних турнірах WTA (Women's Tennis Association), у тому числі WTA Finals 2018. На Олімпійських іграх Токіо-2020 вона завоювала першу в історії України олімпійську медаль з тенісу.





Фото Дмитра Ларіна
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Атака РФ на Київ: кількість постраждалих зросла 5 февраля 2026
Атака РФ на Київ: кількість постраждалих зросла
Фахівці пояснили, як зрозуміти, що кава стала джерелом проблем зі здоров'ям 5 февраля 2026
Кава давно стала частиною щоденного ритуалу мільйонів людей. Вона допомагає прокинутися, зарядитися енергією та впоратися з ранковою сонливістю. Але разом із цим звичка наливати собі чашку за чашкою може обернутися зворотною стороною — перевтомою організму, безсонням або навіть проблемами зі шлунком.
Уродженка України Мілла Йовович вперше за довгий час вийшла на червону доріжку з донькою, яка росте її копією 5 февраля 2026
Уродженка України Мілла Йовович вперше за довгий час вийшла на червону доріжку з донькою, яка росте її копією. Фото Дівчина впевнено йде стопами матері