У мережі з'явилися фото різдвяного декору Віндзорського палацу

4 декабря 2020

Вперше за 33 роки королева Єлизавета ІІ та її чоловік принц Філіпп святкуватимуть Різдво не у Сандрінгемі, як зазвичай, а у Віндзорі. Новину про зміну традиційної локації повідомив прес-секретар Букінгемського палацу: «Розглянувши усі відповідні поради, королева та герцог вирішили, що цього року вони проведуть Різдво у Віндзорі».

Чи приєднаються до королівського подружжя інші члени сім’ї, наразі невідомо. А тим часом замок вже готовий до зимових свят! Фантастичні прикраси.

jetsetter.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Microsoft усунула несумісність комп'ютерів Dell з останнім оновленням Windows 22 июля 2026

Microsoft випустила позапланове оновлення, спрямоване на усунення несумісності деяких комп'ютерів Dell з патчем безпеки Windows 11 від липня 2026 року.

Вчені назвали сік, який може допомогти знизити тиск: результати дослідження 22 июля 2026

Дослідники з Імперського коледжу Лондона досліджували вплив бурякового соку на кров’яний тиск. Виявилося, що він…

Глава ФБР може відвідати Москву: стали відомі деталі візиту 22 июля 2026

Про майбутню поїздку повідомили американські ЗМІ, однак офіційного підтвердження поки немає.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше