1 июля 2024

Срібна призерка Олімпіади в Токіо, каратистка Анжеліка Терлюга похизувалася новими фото у купальнику.
Світлинами спортсменка поділилася в Instagram.
Зараз Анжеліка перебуває у хорватському Поречі, тож вирішила сходити відпочити у басейні.
На кадрах 32-річна Терлюга позує у суцільному купальнику з відкритою спиною та животом у хижий принт.

До речі, анімалістичні принт купальників - трендовий цього літа

Образ для відпочинку спортсменка доповнила сонцезахисними окулярами


У Терлюги, ймовірно, ціла колекція різноманітних купальників. Щоразу каратистка фотографується в різних

Сонце і басейн - чудовий літній відпочинок

Як вам фото української каратистки?
"Час для басейну", - відписала вона фото.
Нагадаємо, Анжеліка Терлюга полюбляє хизуватися своїм тілом у купальнику. Нещодавно вона показувала світлини з відпочику у Вегасі, а раніше - світила пресом у Коста-Риці.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Чутки про Windows 12 викликали хвилю суперечок серед користувачів 10 марта 2026
Чутки про Windows 12 викликали хвилю суперечок серед користувачів
Радники Трампа переконують його завершувати війну в Ірані - ЗМІ 10 марта 2026
Главу Білого дому дивує, що Тегеран досі не здався. Тим часом у його команді з тривогою спостерігають, як зростає ціна на бензин, і як військову кампанію сприймають американські виборці.
Хаменеї 2.0: новий верховний лідер Ірану 10 марта 2026
Асамблея експертів Ірану обрала сина Алі Хаменеї, Моджтабу, новим верховним лідером країни. Як вважають ЗМІ, Тегеран дав знак для США та Ізраїлю, що обрав шлях конфронтації.