23 декабря 2024
Телеведуча Катерина Осадча показала рідкісні фото з батьками та привітала їх з топазовим весіллям. Тато та мама зірки відсвяткували 44 роки шлюбу.
Світлинами вона поділилася у своєму Instagram.
"Сьогодні у нас родинне свято, про яке я постійно забуваю. Цього року не забула. Чекаємо на гостей, накриваємо стіл", - написала Катя.
Телеведуча додала, що її батьки святкують 44-ту річницю шлюбу.
"Побралися в день зимового сонцестояння 21 грудня, і це був не вибір. В радянські часи дату не вибирали. Топазове весілля", - написала Осадча.
Катя показала свої батьків
Річницю шлюбу батьків святкували у родинному колі
На кого більше схожа Катя - на маму чи на тата?
Нагадаємо, нещодавно Катерина Осадча показувала, як прикрашала ялинку з молодшим сином.
Як відомо, Осадча частенько тішить підписників сімейним контентом.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Біля резиденції Трампа затримали жінку зі зброєю 13 июля 2025
Суд заборонив жінці наближатися до Трампа, його резиденції або будь-якої іншої його власності. Також їй заборонять володіти зброєю протягом щонайменше одного року.
Гегсет наказав прискорити виробництво дронів у США 12 июля 2025
Такі зусилля Сполучених Штатів Америки спрямовані на те, аби випередити Росію та Китай у безпілотній війні.
Смарт-годинник стане продуктивнішим і ефективнішим — Qualcomm розробить для них новий процесор 12 июля 2025
Смарт-годинник стане продуктивнішим і ефективнішим — Qualcomm розробить для них новий процесор