15 февраля 2026
Президент США Дональд Трамп висловив задоволення відносинами з Венесуелою, і заявив про плани відвідати цю країну. Про це у п’ятницю, 13 лютого, повідомило Reuters.
За його словами, США мають "дуже хороші відносини з президентом Венесуели".
"Я б сказав, що наші нинішні відносини з Венесуелою заслуговують на оцінку 10", - зазначив він.
Трамп також заявив, що його адміністрація "дуже тісно співпрацює" із виконуючим обов’язки президента Венесуели Делсі Родрігес у питанні доступу до нафти.
"Я збираюся відвідати Венесуелу", - повідомив Трамп, не додавши жодних додаткових деталей.
Раніше у США заявили, що що Китай вже придбав частину венесуельської сирої нафти, яку раніше вилучив уряд Сполучених Штатів.
Нагадаємо, Трамп заявив, що "тимчасовий уряд" Венесуели передасть Америці від 30 до 50 мільйонів барелів високоякісної нафти, які раніше перебували під санкціями.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
КНР може зупинити війну в Україні одним дзвінком - Вітакер 15 февраля 2026
Вітакер вважає, що Китай міг би зателефонувати Путіну і покласти край цій війні, а також припинити продаж йому технологій подвійного призначення.
У Києві на Оболоні чоловік підірвав гранату в квартирі: є загиблий та поранені 15 февраля 2026
У Києві на Оболоні чоловік підірвав гранату в квартирі: є загиблий та поранені. Усі подробиці, відео та фото Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне
Затримано підозрюваних у мільйонному шахрайстві з квитками у Лувр 15 февраля 2026
Серед затриманих - двоє працівників музею, кілька гідів та ймовірний організатор оборудки.