Трамп заявив, що хоче допомогти Китаю, а не нашкодити

13 октября 2025

Президент США Дональд Трамп заявив, що не збирається завдати шкоди Китаю, попри те, що раніше оголосив про запровадження стовідсоткових тарифів на товари з цієї країни. Про це Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social.

"Не хвилюйтеся за Китай, усе буде добре! Високоповажний президент Сі просто переживає важкий період. Він не хоче депресії для своєї країни, і я теж. США хочуть допомогти Китаю, а не нашкодити!!!" – запевнив господар Білого дому.

Нагадаємл, Трамп заявив, що у відповідь на останнє різке обмеження Китаєм експорту рідкісноземельних матеріалів та технологій їх виробництва Сполучені Штати з 1 листопада збільшать на 100% розмір мита на товари з Китаю.

Президент США Дональд Трамп у п’ятницю оголосив про запровадження додаткового 100% мита на китайські товари та обмеження експорту "будь-якого критично важливого програмного забезпечення" з 1 листопада. Це сталося після того, як Китай ввів нові портові збори для американських суден, розпочав антимонопольне розслідування проти Qualcomm Inc. і оголосив масштабні обмеження на експорт рідкоземельних металів та інших критичних матеріалів.

Венс пригрозив Китаю на тлі торгівельного конфлікту

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп закликав розслідувати спробу його "українського імпічменту" 13 октября 2025

Говорячи про "український імпічмент", глава Білого дому має на увазі першу спробу його усунення з посади президента під час першої каденції у 2019 році.

Дождевик для собаки: защита и комфорт в любую погоду 13 октября 2025

Прогулки с собакой в любую погоду — обязанность каждого ответственного хозяина. Именно поэтому дождевик для собаки стал незаменимым элементом гардероба современных четвероногих друзей

Китай закликав США відмовитися від "митних погроз" 13 октября 2025

Нещодавні торговельні контрзаходи Китаю щодо питань, пов'язаних зі США, були необхідним захистом, заявили представники китайського міністерства торгівлі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гінеколог 4.1
Гінеколог

Отзывов: 1

Next Level English 5.0
Next Level English

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше