Трамп змінив місце своєї інавгурації

19 января 2025

Обраний президент США Дональд Трамп змінив місце проведення власної інавгурації. Вона відбудеться не просто неба, а у приміщення будівлі Конгресу США. Про це Трамп написав у мережі Truth Social.

Майбутній глава Білого дому, пояснив, що таке рішення він ухвалив через аномально низьку температуру, яка очікується у Вашингтоні в день його вступу на посаду.

"Я розпорядився, щоби виголошення інавгураційної промови - разом із молитвою та іншими промовами - проводилося у ротонді Капітолію Сполучених Штатів, як це було організовано Рональдом Рейганом у 1985 році, також через дуже холодну погоду", - написав Трамп.

За його словами, високопоставлені гості також перебуватимуть у будівлі Конгресу, а картинка для телевізійної аудиторії звідти матиме гарний вид.

Як зазначив Трамп, погода у Вашингтоні з низькими температурами й поривчастим вітром може становити загрозу гостям церемонії та всім охочим, хто прибуде до Національної алеї у столиці, а також "створює небезпечні умови для десятків тисяч правоохоронців, служб швидкого реагування, поліції, підрозділів K9 та навіть коней".

Раніше повідомлґлося, що Трамп обурився через те, що на його інавгурації прапори будуть приспущені.

Байден відвідає інавгурацію наступного президента США - Білий дім

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Надійний щит для очей: як захистити і заспокоїти поверхню рогівки 11 июня 2026

Сучасний темп життя диктує свої правила: ми годинами працюємо за моніторами, перебуваємо в приміщеннях із кондиціонерами, носимо контактні лінзи та

Фахівці дали 4 поради, як пити каву безпечно для організму 10 июня 2026

Щоб не отримати негативних ефектів від вживання кави, варто дотримуватися певних порад.

Замість роботи і житла – рабство: поліцейські Києва викрили банду, яка незаконно утримувала людей 10 июня 2026

Замість роботи і житла – рабство: поліцейські Києва викрили банду, яка незаконно утримувала людей. Фото і відео Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше