10 декабря 2024

Тревел-блогерка Маша Себова розкрила, як знімають малобюджетні шоу про подорожі для телебачення. За її словами, глядачам потрібна була так звана треш-картинка, тому журналісту-мандрівнику потрібно було виходити з власної зони комфорту для цього.
Так, в інтерв'ю Аліні Доротюк блогерка розповіла, як вона знімалася у проєкті "Європа за копійки", де мала шукати безкоштовні опції відпочинку або за мінімальну ціну. Вона пояснила, що все це робили заради рейтингів і переглядів.
"Я знімала для телебачення свою рубрику "Європа за копійки", і мені там треба було жити у каучсерферів. Це окей, але безкоштовне житло знайти, подорожувати просто екстрабюджетно. Я розуміла, що знаходити абсолютно безкоштовні якісь опції, десь там підпрацьовувати, щоб заробляти на ці подорожі, – це все була історія, щоб вразити глядачів оцією треш-картинкою, що можна настільки бюджетно подорожувати", – зазначила тревел-блогерка.
Зараз Маша Себова створює контент про подорожі для особистого YouTube-каналу. Вона розповіла, які відмінності між собою має створення продукту на телебачення і для свого блогу.

"Для мене основна відмінність – це свобода. І свобода робити те, що мені подобається, свобода не робити щось заради рейтингу зашкварне, не зашкварне, – розповіла блогерка. – А на YouTube мені хотілося одразу, щоб у мого YouTube-каналу була утилітарна функція, щоб люди, які хочуть подорожувати, але не мають великих статків, могли взяти це як інструкцію і поїхати, але при цьому, щоб у них був якийсь певний комфорт, хоча б мінімальний, щоб це можна було повторити. І це відмінність була, бо на телебаченні ось таке про бюджетні подорожі без трешу не пройшло б".

Раніше OBOZ.UA писав, що Євген Синельников розкрив найбільший секрет "Орла і Решки" щодо дії "золотої картки". Виявилося, що частка правди у тому, що показують на екрані, все ж таки є.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Я не така, я берегинька!": Ірена Карпа підняла тему хейту від жінок і запропонувала піти у дупу 1 мая 2026
45-річна артистка відреагувала на хейтерський коментар щодо своїх грудей та вульгарності. Що вона відповіла
У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував 1 мая 2026
У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі
Трамп: ми вже перемогли Іран, але хочемо більшого 1 мая 2026
Глава Білого дому визнав, що військова перевага сама по собі не вирішує головного питання - бажання Тегерану мати ядерну зброю.