19 октября 2021
61-річний банкір Сергій Тігіпко вперше за тривалий час вийшов в люди зі своєю 37-річною дружиною Аллою Зіневич.
Пара сходила на конкурс "Міс Україна Всесвіт"-2021, який відбувся 15-го жовтня в одному з готелів Києва.
Як виявилося, у Алли є троє синів, старшому з яких 10. І всі вони дуже схожі на Сергія Леонідовича, який розлучився з дружиною Вікторією Тігіпко лише у 2018-му році. За чутками, всі діти Зіневич – від Тігіпка.
Жінка називає себе в мережі "бізнес леді з гарним смаком" і має яскравий Instagram, де не показувала чоловіка до візиту на "Міс".
Зіневич має буйволину ферму, ресторан та фармацевтичний бізнес. У мережі вона часто показує бойволиць та рекламує молочні продукти власного виробництва.
Іноді Алла пише великі мотиваційні пости про секрети успіху та підняття самооцінки.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Київські епідеміологи відповіли, чи є загроза кишкових інфекцій у місті 31 января 2026
Київські епідеміологи відповіли, чи є загроза кишкових інфекцій у місті
Україна через рішення Трампа не отримала 250 млн доларів - ЗМІ 31 января 2026
USAID ще за каденції Байдена мало намір виділити частину цих грошей, та рішення Трампа його фактично заблокувало.
Ірландія скерує €25 млн на підтримку енергетику України 31 января 2026
Новий внесок країни надходить у критичний час, коли громади в Україні потерпають через перебої з опаленням, спричинені російськими атаками, зазначив глава МЗС Сибіга.