Ціни на нафту впали

8 сентября 2022

Ціни на нафту в середу, 7 вересня, впали більш ніж на 1 долар – до найнижчого рівня від початку повномасштабної війни в Україні. Сталося це на тлі очікувань подальших підвищень процентних ставок, пише Reuters.
 
Повідомляється, що ф'ючерси на нафту Brent впали на 1,08 долара або на 1,2%, до 91,75 долара за барель до 06:44 GMT після падіння на 3% на попередній сесії. Контракт досяг сесійного мінімуму $91,20, що є найнижчим рівнем з 18 лютого цього року.
 

Ф'ючерси на нафту West Texas Intermediate у США впали на 1,20 долара, або на 1,4%, до 85,68 долара. Показник упав до мінімуму сесії $85,08, найнижчого рівня з 26 січня.
 
Нагадаємо, в РФ пригрозили не постачати нафту деяким країнам і заявили, що ідея про межі цін на російську нафту є повним абсурдом.
 
G7 вводить межу ціни нафту РФ. Що це означає

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Найжіночніші літні образи цього сезону 2026 року 25 мая 2026

Літній сезон 2026 року відрізняється акцентом на жіночність і романтичність. Знову в моду повертаються легкі та струмливі тканини, що роблять образ спокійним і дорогим

В Сербії відбувся масштабний протест проти Вучича 25 мая 2026

Протест організувала неформальна студентська група, яка понад рік очолює масові антиурядові акції.

Як уникнути травм ока під час роботи на городі 25 мая 2026

Робота на городі вимагає великої уваги.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Стандарт вікна 5.0
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше