18 февраля 2024
Концерти британської співачки Адель у Мюнхені, Німеччина, опинилися під загрозою через високу ціну на квитки. 10 виступів знаменитості заплановані на період з 2 по 24 серпня 2024 року.
Це буде перший тур Адель з 2015 року, пише Daily Mail. Однак шанувальники зірки обурені захморною вартістю квитків.
Минулого тижня 260 тисяч фанатів годинами стояли в черзі за найдешевшими та найкращими місцями: чимала кількість з них назвала вартість квитків "мерзенною".
Згодом стало відомо: сервіс Ticketmaster показує, що на концерти ще не продано близько двох тисяч місць, і квитки доступні на кожну дату. За даними The Sun, найдешевший доступний квиток коштував понад 13 тисяч гривень, а найдорожчий – 48 тисяч. "Якщо місця не продаються, промоутерам, можливо, доведеться подумати про зниження цін", – повідомило джерело виданню.
У соцмережах шанувальники стверджували, що ціни були захмарними і майже недоступними для "звичайних людей". Деякі писали:
"Ціни на квитки Адель, мабуть, жарт…"
"Ціни на квитки виглядають божевільними, чому ці артисти так ускладнюють можливість звичайним людям побачити їх наживо".
"Ціни квитків на Адель – це злочин, я не можу повірити, що люди платять стільки за них".
"Вибачте, але ціни на Адель мені не по кишені".
Раніше OBOZ.UA розповідав про те, як іранська газета "відрізала" пишні сідниці нареченої Кріштіану Роналду на сімейній світлині.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Саша Бо на відпочинку в Туреччині наробила фото з дітьми 7 июня 2025
Блогерка Саша Бо, яка разом з дітьми вирушила на відпочинок в Туреччину, вже встигла засмагнути і наробити чимало фото.
Юлія Тимошенко в Раді з'явилася в новому образі. Фото 7 июня 2025
Класична ЮВТ виглядає саме так
В Україні стрімко зросла кількість ДТП за участю самокатів 7 июня 2025
В Україні стрімко зросла кількість ДТП за участю самокатів