13 августа 2022

Interior Designer в ЕРАМ Україна Максим Лісович поза роботою займається допомогою для українських військових собак. Службові пси носять унікальні жилети, нашийники, мають спеціальні аптечки та турнікети. Про це повідомляє dev.ua.
Ще два роки тому чоловік не вмів шити зовсім. Здобув знання на YouTube, читав статті, форуми, де обговорювалася взаємодія зі специфічними матеріалами та швами. Нещодавно він три дні поспіль відшивав нашийники та повідці для чотирилапих.
"Ми з дружиною Наталією вже давно цікавилися питанням тактичного екіпірування для собак. На відміну від закордонного, в Україні цей ринок незаповнений. Чесно кажучи, його немає. Хоча людей, "собачників", яким подобається тактична амуніція, багато. Два роки тому ми з Наталією запустили виробництво. Використовуємо оригінальні американські матеріали та фурнітуру", - розповів Максим.
Спочатку подружжя експериментувало з собачою аптечкою. Для наших менших друзів комплектація більш складна. Потрібно багато ампул.
"Крім того, ми стали розробляти для собак жилети з балістичним захистом. Це як м'який бронежилет, який, хоч і умовно, захищає тварину від уламків. Загалом є ще багато чого, чого хочу навчитися, збираюся вийти за межі кількох швейних машинок.
У зонах активних бойових дій собак використовують рідко, велика загроза ураження, але вони є ідеальними помічниками для роботи на кордоні, у лісах, шукати слідом, розмінувати", - додав чоловік.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в РФ почалася “промислова мобілізація”.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Тисячі морпіхів США прибули на Близький Схід 30 марта 2026
На борту USS Tripoli близько 3500 моряків і морських піхотинців. Корабель доставив транспортну та ударну авіацію, десантні і тактичні засоби.
Фахівці розкрили, як реагує організм людини на відмову від солодкого 30 марта 2026
Спершу не все так добре, але потім стає краще.
Китайська наука зростає з «шокуючою швидкістю» і можливо решта світу вже програла 29 марта 2026
Окрім безпосереднього вивчення різних наукових дисциплін, ряд вчених займається питаннями історії та розвитку науки. Це тривалі та неочевидні процеси, які для суспільства не стануть миттєвим шоком, як сигнал «біп-біп» першого радянського супутника з космосу. Тим не менш, розвиток науки піддається приблизному аналізу та певному прогнозу, і цей аналіз свідчить, що в Китаї наука розвивається з шокуючою для цивілізованого світу швидкістю.