Євросоюз будуватиме газопровід із Португалії до Центральної Європи

13 августа 2022

Євросоюз обговорює будівництво нового газопроводу, який сполучатиме Португалію та Іспанію із Центральною Європою. Частина між Іспанією та Францією може бути побудована за дев'ять місяців. Про це повідомляє видання Financial Times.
 
Міністр енергетики і довкілля Іспанії Тереза ​​Рібера заявила, що ділянку трубопроводу з Іспанії до Франції можна побудувати менш як за рік у рамках спроб відлучити Європу від російського газу.
 

Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц у четвер, 11 серпня, заявив, що обговорював новий трубопровід з лідерами Іспанії, Португалії та Франції та президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Він додав, що також буде створено "інші сполучення між Північною Африкою та Європою, які допоможуть нам диверсифікувати наші енергетичні постачання".
 

Прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта додав, що Німеччина може на 100 відсотків розраховувати на схвальне ставлення Португалії до будівництва газопроводу. Коста сказав, що поки новий газопровід буде завершено, порт Сінеш на південно-західному узбережжі Португалії можуть використовувати як логістичний центр для доставки рідкого природного газу в Європу.
Наголошується, проект раніше розробляли. Його виконання відклали у 2019 році через спротив Франції.
 
Раніше в Німеччині заявили, що майже вдвічі скоротили імпорт газу з Росії. А влада Італії має намір до 2024 року повністю відмовитися від постачання російського газу.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Что нужно знать о бонге? 3 февраля 2023

Человечество изобрело и продолжает изобретать различные способы и приспособления для курения травы и в частности, табака, который тоже по своей сути является травой

Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" 3 февраля 2023

"Знищив би фізично": Анатолій Анатоліч поділився фото з дочками та звернувся до організаторів "п'яних вечірок" Шоумен розповів про виховання своїх дітей

ЗМІ повідомили, про що говоритиме Путін у зверненні перед річницею війни 3 февраля 2023

Виступ Володимира Путіна може бути скоригований, залежно від ситуації на фронті.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Смагін Олександр  
Смагін Олександр

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое