Найгарніша жінка у світі опинилася в лікарні в плачевному стані через невиліковний діагноз

19 сентября 2025

Американська супермодель Белла Хадід, яку, за версією пластичного хірурга Джуліан Де Сільва, називають найкрасивішою жінкою світу, знову опинилася в лікарні через загострення хвороби Лайма, від якої страждає вже понад 15 років. Зірка подіумів не приховує свого стану й публікує фото з лікування.

Її мати, Йоланда Хадід, оприлюднила зворушливий пост із лікарні, де лікується донька. Вона поділилася серією кадрів, на яких Белла під крапельницями, з кисневою трубкою та льодовими компресами на голові.

"Дивлячись на те, як моя Белла мовчки бореться, це прорізало найглибшу безвихідь всередині мене. Невидима інвалідність, спричинена хронічною неврологічною хворобою Лайма, важко пояснити або зрозуміти будь-кому", – написала Йоланда.

Боротьба, що триває вже 15 років

Донька Йоланди Хадід вперше відчула симптоми ще у 16 років. Постійна втома, проблеми з концентрацією, безсоння, біль у тілі та депресія – усе це стало частиною її щоденного життя. У 2013 році Беллі офіційно поставили діагноз, а через три роки вона зізналася про хворобу публічно.

Хвороба Лайма – небезпечне інфекційне захворювання, що передається через укуси кліщів. У багатьох випадках воно може призводити до хронічних уражень нервової системи, серця та суглобів. І хоча медицина знає методи лікування, повністю вилікувати недугу поки що неможливо.

Белла неодноразово зізнавалася, що часто відчуває себе "ув’язненою у власному тілі".

"Ти насправді не жила, ти навчилася існувати у в’язниці власного паралізованого мозку", – написала Йоланда у своєму емоційному зверненні.

"Я нічого б не змінила"

Попри тяжкі випробування, 28-річна Белла намагається надихати своїх прихильників. В Instagram вона ділилася серією знімків і писала: "По-перше, зі мною все гаразд, вам нема про що турбуватися. По-друге, я б нічого не змінила ні за що на світі. Якби мені довелося пройти через все це знову, щоб дістатися сюди, в цей момент, в якому я знаходжуся прямо зараз, з усіма вами, я б зробила все це. Це зробило мене тим, ким я є сьогодні".

Знаменитість подякувала мамі за підтримку та лікарям, які весь час були поруч. Вона також наголосила, що тоді обирала найбільш "позитивні" фото, хоча багато кадрів відображають справжні страждання: катетери, переливання, сльози, лід на чолі.

Раніше OBOZ.UA писав, що супермодель Джіджі Хадід закрутила роман із "найсексуальнішим чоловіком на планеті", який старший за неї на 20 років. Про роман моделі й актора вперше заговорили у жовтні 2023 року, коли папараці зафіксували їх разом на побаченні.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

«Скайнет» все ближче: супутник вперше самостійно виявив розшукуваний об'єкт за допомогою ШІ 16 июня 2026

У квітні супутник дистанційного зондування Yam-9 зміг самостійно, без участі людей-аналітиків, виявити розшукуваний об'єкт на Землі. Це перше зареєстроване використання моделі візуально-мовного аналізу на орбіті, яке дає уявлення про те, як ШІ може кардинально змінити можливості космічних апаратів та цінність зібраних ними даних.

Коригувала масовані атаки РФ по Києву: СБУ затримала ворожу агентку 16 июня 2026

Коригувала масовані атаки РФ по Києву: СБУ затримала ворожу агентку. Подробиці та фото Підозрюваній загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна

Табір для 200 полонених: Нідерланди готуються до ймовірної війни з РФ 16 июня 2026

Нідерланди натреновують досвід в утриманні полонених. Востаннє подібні навчання проводилися ще за часів холодної війни.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше