У "Київенерго" пояснили, чому рахунки за тепло в "теплому" лютому були схожі з холодним січнем

27 марта 2016

Жителі столиці розраховували отримати рахунки за спожите в лютому теплопостачання із меншими сумами, аніж у більш холодному січні. Проте в багатьох випадках цифри виявилися майже однаковими. У "Київенерго" це пояснили тим, що показники лічильників знімають не чітко за календарний місяць, а тому в лютневих квитанціях ураховані кілька днів січня, але не врахований кінець лютого.

"Нас запитують, чому в лютому рахунки за опалення в деяких будинках були такими ж, як у січні, хоча лютий був теплішим. Нарахування за опалення в обладнаних лічильниками будинках проводяться на основі показань приладів обсягів спожитої теплоенергії. Зняття показань проводиться щомісяця з 19-го до 25 числа. Тому нарахування за послугу здійснються не за календарний місяць, а за період між зняттям показань приладу обліку", – зазначили в "Київенерго".

На підприємстві запевняють, що вже наступного опалювального сезону споживачі платитимуть за спожите тепло протягом календарного місяця, адже хочуть установити системи дистанційного автоматизованого зняття показань.

"Уже в наступному опалювальному сезоні нарахування будуть здійснюватись за календарний місяць, а інформацію про обсяги спожитого тепла клієнти матимуть можливість дізнатись на сайті компанії", – ідеться в повідомленні.

Нас запитують – чому в лютому рахунки за опалення в деяких будинках були такими ж, як у січні, хоча лютий був теплішим? ...

Нагадаємо, через зволікання Кабміну з квітня може здорожчати газ для населення.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Из испуганной кобры посыпались яйца 14 октября 2019

В индийском штате Одиша (Орисса) очковая змея попыталась скрыться от биолога и выплюнула четыре яйца. Кадры, снятые очевидцем, опубликовал сайт Newsflare.

Huawei представит новый смартфон 17 октября во Франции 14 октября 2019

Китайский технологический гигант Huawei в прошлом месяце представил новые флагманские смартфоны серии Mate. Теперь же сетевые источники сообщают о том, что производитель намерен запустить ещё один флагман, отличительной особенностью которого станет дисплей без каких-либо вырезов или отверстий.

В Киеве засветились сразу два роскошных Cadillac Escalade 14 октября 2019

Отдельно стоит отметить, что один автомобиль - бронированный, что видно по его стеклам

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Исида 4.0
Исида

Отзывов: 1

Роддом 4 5.0
Роддом 4

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое