20 июля 2014
Щоб отримати черговий кредит від Міжнародного валютного фонду, Кабмін зобов'язався обмежити зростання зарплат і пенсій українців у 2015 році, а також скоротити кількість бюджетників.
Фонд зазначає, що для остаточного завершення першого перегляду кредитної програми уряд України взяв на себе зобов'язання реалізувати низку заходів в економічній політиці. Ці домовленості має затвердити керівництво МВФ, після чого ухвалять рішення про завершення перегляду програми і виділення близько 1,4 млрд доларів.
Фонд уточнює, що програма реформ, узгоджена з МВФ, просувається загалом непогано. Однак бойові дії на Сході змушують вдатися до суворих заходів економії. Зокрема, Кабмін має провести секвестр бюджету, обмежити зростання зарплат і пенсій в 2015 році тільки індексацією на рівень інфляції та продовжити скорочення працівників у держсекторі. Крім того, він зобов'язався активізувати стягнення платежів з боржників в енергетичному секторі, у тому числі через арешт активів, а також реструктурувати "Нафтогаз" для підвищення його прозорості.
МВФ повідомляє, що золотовалютні резерви України можуть скоротитися сильніше, ніж раніше очікувалося. Крім того, НБУ зобов'язався не утримувати курс гривні силою на одному місці, як це робилося раніше. Також мають укріпити Фонд гарантування вкладів і провести підготовку до переходу на інфляційне таргетування.
Україна також потребує заходів для посилення управління та покращення умов підприємницької діяльності.
"З урахуванням цих компенсувальних заходів програма може забезпечити виконання основних завдань з відновлення внутрішньої і зовнішньої макроекономічної рівноваги, формування потужного і сталого економічного зростання і посилення економічного управління і прозорості", - вважають у МВФ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Провода и сетевые кабели: в чем разница 22 июля 2025
При выборе проводки или кабелей для различных устройств часто возникает вопрос, какие типы проводов и кабелей нужно использовать в той или иной ситуации
Лілія Ребрик розказала про кумедну звичку 1-річної доні і показала милі фото 22 июля 2025
Телеведуча та акторка Лілія Ребрик, головним артистресом у чиїй родині є наймолодша донечка Аделіна, поділилася в Insta-сторіс новими фото дівчинки.
Онкологія, сором через груди і боротьба з ексом за ембріони: цікаві факти про Софію Вергару 22 июля 2025
53-річна Софія Вергара - колумбійська і американська актриса, модель, підприємиця. Свою кар’єру вона почала випадково після зйомки в рекламі Pepsi, а всесвітню славу здобула завдяки ролі в серіалі "Американська сімейка".