24 сентября 2020
Вчора відбувся телезахід журналу Time на честь «100 найвпливовіших людей світу». Було оголошено заздалегідь, що в ефірі візьмуть участь й герцоги Сассекські! «Меган та Гаррі», — саме так просто, без титулів та регалій, їх анонсували в ефірі.
Трансляція урочистостей складалася зі звернень зірок зі списку, зокрема, Сандри О, Біллі Портера, Джона Ледженда та The Weeknd.
The Weeknd на обкладинці TIME
Такж у переліку найвпливовіших засновниця руху Black Lives Matter Алісія Гарза, експерт уряду США з інфекційних захворювань Ентоні Фочі та політикиня Ангела Меркель.

Під час першого спільного офіційного телевиступу після «Мегзіту» та складнння королівських повноважень подружжя подякувало лікарям та медпрацівникам за їхню мужність у боротьбі з Covid-19 та закликало американців взяти участь у голосуванні на майбутніх президентських виборах.
«Коли ми віддаємо свій голос, наші цінності втілюються в життя і наш вибір буде почутий», — заявила Меган. Образ герцогині — вдале поєднання брендів Victoria Beckham, Alexander Wang, Manolo Blahnik та Cartier.

Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Тоня Матвієнко показала сімейний відпочинок з Мірзояном 22 июля 2026
Українська співачка Тоня Матвієнко вирушила на літній відпочинок разом із чоловіком, музикантом Арсеном Мірзояном та їхньою 10-річною донькою Ніною.
Названа ознака швидкої смерті для жінок 22 июля 2026
Результатом майже тридцятирічного дослідження наукових діячів Швеції і Данії стали висновки про те, які зміни…
У Києві різко подорожчає проїзд у міській електричці 22 июля 2026
У Києві різко подорожчає проїзд у міській електричці