7 мая 2024
У Білгородській області РФ російський дрон упав на територію дитячого садка. Про це у вівторок, 7 травня, повідомив російський незалежний ТГ-канал Astra.
Повідомляється, що вчора вранці на території державного дитсадка № 1 у селищі Жовтневий було виявлено російський безпілотник Ланцет.
Дрон не вибухнув - обійшлося без ушкоджень чи постраждалих. Силовики евакуювали 47 дітей і 30 співробітників дитсадка і вилучили БПЛА.
"Ланцет - це дрон-камікадзе від концерну Калашников, який пропагандисти позиціонують як "кошмар для ЗСУ" та російську відповідь турецьким Байрактарам. Це справді найнебезпечніший безпілотник на озброєнні ЗС РФ: Ланцети літають зі швидкістю 80–110 км/год на відстань до 70 км і можуть нести до 3 кг вибухівки", - йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що останнім часом російські війська стали частіше використовувати Ланцети: за останні три місяці ці дрони проти України запустили понад 500 разів (загалом за два роки війни в Україні Ланцети застосували близько 1000 разів).
Раніше повідомлялося, що на Білгородщині 1 квітня впали дві російські бомби. 31 березня ФАБ-500 знайшли у районі хутора Ніна. А в районі села Крюково знайшли вирву, в якій, за попередніми даними, також ФАБ-500. Тоді зазначалося, що за останні два тижні на регіон було скинуто 16 російських бомб, а до того війська РФ скинули на регіон 14 бомб.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ISW розкрили умови Кремля для закінчення війни 29 декабря 2025
Кремль наполягає не тільки на територіальних поступках, а й на виконанні ширших вимог з боку Заходу й України, пишуть аналітиики.
Дружина Остапчука проілюструвала свій 2025-ий епічним фото сина на санчатах 29 декабря 2025
Тимофій - третя дитина 41-річного Володимира Остапчука
Гарантії безпеки для України: Макрон анонсував зустріч "коаліції рішучих" 29 декабря 2025
Зустріч представників "коаліції рішучих" відбудеться на початку січня в Парижі, повідомив французький президент.