19 сентября 2023
Активісти екологічної групи Останнє покоління в неділю вранці розфарбували Бранденбурзькі ворота – одну з найвідоміших пам’яток Берліна – в помаранчевий колір у межах чергової акції протесту проти видобування викопного палива, повідомляє Bild.
Останнє покоління заявило, що акція в Берліні є частиною безстрокового протесту, який почався цього тижня, з вимогою до федерального уряду Німеччини відмовитись від газу, нафти й вугілля до 2030 року.
"Протест дає зрозуміти: настав час для політичних змін: Від викопного палива – до справедливості", – заявили активісти.
Представник поліції Берліна повідомив журналістам, що в результаті акції Останнього покоління постраждали всі шість колон Бранденбурзьких воріт, на місце події виїхали екстрені служби. За даними Bild, правоохоронці затримали 13 людей.
Акцію засудив мер Берліна Кай Вегнер, наголосивши, що дії активістів є не законним протестом, а незаконним пошкодженням майна та кримінальним злочином. Доєднався до критики й речник Зелених у Бундестазі Тарек Масальме, зазначивши, що акція "послаблює рух на захист клімату".
Група Останнє покоління своїми численними акціями вимагає від німецького уряду більш рішучих заходів для боротьби зі зміною клімату. Та їхні протести викликали неоднозначну реакцію громадськості.
Нагадаємо, що поліція Німеччини провела в кількох землях обшуки в квартирах екоактивістів із руху Останнє покоління, що бореться за захист клімату.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Потап та Каменських вперше за довгий час показалися разом в Іспанії 27 июля 2025
Співачка Настя Каменських та її чоловік, репер Потап засвітилися коло басейну з українським блогером Яном Го (Яном Гордієнком) в Іспанії.
Витратив кошти з фонду допомоги тяжко хворим: заарештовано чиновника КМДА 26 июля 2025
Витратив кошти з фонду допомоги тяжко хворим: заарештовано чиновника КМДА
Ілона Гвоздьова промовистою позою пояснила, як сприймає хейтерські коментарі 26 июля 2025
Хореографка Ілона Гвоздьова, яка частенько стає мішенню для атак недоброзичливців у мережі, стисло висловила своє ставлення до хейтерських коментарів.