5 мая 2025
У Брянській області Росії зазнав атаки електротехнічний завод Стріла. Про це повідомив місцевий губернатор Олександр Богомаз в Телеграм, 4 травня.
В атаці на завод посадовець звинуватив Україну.
"Внаслідок терористичної атаки на промисловому підприємстві сталося загоряння, зруйновано виробничі та адміністративні будівлі. Постраждалих немає", - написав Богомаз.
Тим часом провладний Телеграм-канал Mash стверджує, що в результаті обстрілу з РСЗВ Град завод знищений. Постраждали двоє охоронців.
З відкритих джерел відомо, що завод Стріла спеціалізується на випуску трансформаторів, дроселів, автотрансформаторів з плавним регулюванням напруги, котушок індуктивності, фільтрів та товарів народного споживання. Разом з тим продукція заводу застосовується у в військових цілях.
Раніше в неділю стало відомо що українська авіація знищила командний пункт 6-ї мотострілецької дивізії РФ у районі міста Бахмут в Лонецькій області.
Також стало відомо, що було атаковано місце запуску ударних беспілотників в районі селища Тьоткіно в Курській області РФ. Тоді було ліквідовано до 20 російських операторів беспілотників.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китайські телевізори захоплюють світ - Samsung і LG втрачають ринок, поки частки TCL і Hisense зростають 12 августа 2025
Китайські телевізори захоплюють світ - Samsung і LG втрачають ринок, поки частки TCL і Hisense зростають
У Туреччині представили національну систему військового зв’язку T-Link 12 августа 2025
T-Link дозволяє у режимі реального часу передавати дані та координувати дії сухопутних, повітряних, морських, космічних та кіберпідрозділів.
200 тисяч гривень від держави: як молодим лікарям отримати допомогу за роботу в селі 11 августа 2025
Молоді лікарі, які завершили інтернатуру та готові працювати у сільських громадах або на територіях поблизу бойових дій, можуть розраховувати на одноразову...