25 сентября 2023
Влада Флориди приспала чотириметрового алігатора, якого виявили 22 вересня у каналі Ларго з людськими рештками у пащі. Про це повідомила газета The Guardian.
В офісі шерифа запевнили, що тварину приспали гуманним способом після того, як витягли з води.
Наразі правоохоронці не уточнили, чи алігатор убив свою жертву, чи знайшов рештки. З'ясувати це допоможе розтин.
Особу загиблого поки не встановлено.
Зазначається, що у Флориді мешкає близько одного мільйона алігаторів. Напади цих тварин, які закінчуються смертю людини, досить рідкісні. У середньому в США фіксується близько шести подібних епізодів на рік.
Раніше повідомлялося, що в Індії крокодил вбив рибалку на очах у його дружини.
Відірвали руки: 40 крокодилів вбили власника ферми
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кароль із кицькою презентувала концептуальну колекцію лаків для нігтів 18 июля 2025
Співачка Тіна Кароль презентувала beauty-колаборацію разом з брендом професійних nail-матеріалів LUNAmoon - колекцію гель-лаків з ефектом Cat Eye.
На Київщині підліток під час конфлікту жорстоко побив батька загиблого Героя 17 июля 2025
На Київщині підліток під час конфлікту жорстоко побив батька загиблого Героя. Подробиці та фото За цим фактом відкрито кримінальне провадження
Кацурін отруївся у власному ресторані, який тільки відкрив 17 июля 2025
Ресторатор та food-блогер Міша Кацурін ошелешив новиною про отруєння у власному новому ресторані у Львові.