Кулеба заявив, що західні компанії, що залишилися в РФ, стають співучасниками війни

25 сентября 2022

Мобілізація у Росії безпосередньо вплине на міжнародний бізнес, який продовжує працювати у РФ. Про це у суботу, 24 вересня, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Мобілізація Путіна також безпосередньо впливає на міжнародний бізнес, який продовжує працювати в Росії. Тепер вони зобов'язані згідно із законом допомагати владі у залученні своїх співробітників", - написав Кулеба.

Він додав, що тепер у західного бізнесу залишився вибір або стати співучасниками путінської війни, або негайно піти з Росії.

Нагадаємо, 21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію в РФ, після чого росіяни почали масово виїжджати з країни. А сьогодні він підписав закон, який передбачає посилення покарання за відмову воювати.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Где купить качественные зимние берцы? 3 февраля 2023

Военные аналитики утверждают, что в зимний период времени создаются определенные условия, существенно осложняющие пребывание солдат на фронте

Пентагон сумнівається у швидкому звільненні Криму - ЗМІ 3 февраля 2023

Міноборони США висловило сумнів, що Київ має можливість у найближчому майбутньому витіснити сили супротивника із півострова.

Мама Кузьми Скрябіна назвала нову версію вбивства легендарного співака 3 февраля 2023

Мама Кузьми Скрябіна назвала нову версію вбивства легендарного співака: авто вивели з ладу пристроєм, який непомітно прикріпили Нову версію їй розповіла військовослужбовиця

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ромиталь  
Ромиталь

Отзывов: 1

Джоін Ап 0.4
Джоін Ап

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое