У Франції на 75% зросла кількість прохань про притулок від росіян

4 июля 2023

Минулого року у Франції суттєво зросла кількість заявок від громадян Росії, які хочуть отримати притулок у країні. Про це свідчать дані французького Управління у справах біженців та осіб без громадянства (Ofpra), повідомляє TF1 Info.
 
Зазначається, що "довгостроковий характер і жорсткість російського режиму" спричинили більший потік заяв про надання притулку з Росії, ніж в останні роки. Приріст на 75%, ніж торік. 
 
Загалом 2617 росіян подали заяви про надання захистку, "висловлюючи свої побоювання через політичні погляди, оскільки вони виступають проти війни, і через неприйняття призову або мобілізації в збройні сили РФ".
 
У 2022 році Франція прийняла понад 56 тисяч заяв із проханнями про притулок від громадян різних держав - найчастіше заяви від громадян Афганістану (17000 з 131000 поданих заяв).
 

Станом на 31 грудня 2022 року чисельність населення у Франції, що перебуває під захистом Ofpra, оцінюється в 547102 особи.
 
У статистику не входять громадяни України, які скористалися спеціальною схемою, відомою як "тимчасовий захист". Вона звільнила українських біженців у Франції, близько 100 тисяч осіб, від необхідності просити про притулок, водночас надавши їм право на перебування та низку соціальних пільг.

Нагадаємо, у Фінляндії понад тисячу росіян попросили притулок у зв'язку з мобілізацією. А Німеччина з початку російського збройного вторгнення в Україну надала притулок понад 1000 громадянам РФ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Влада РФ планує залишити контроль над інтернетом і після війни - ЦПД 4 апреля 2026

Російська влада фактично визнає, що росіянам доведеться жити в умовах жорстких обмежень і заборон завжди.

Геґсет вимагає відставки начальника штабу армії США 3 апреля 2026

Глава Пентагону "хоче бачити на цій посаді того, хто втілюватиме в життя бачення Трампа та його самого щодо армії".

Три країни блокують в ООН резолюцію щодо Ормузької протоки 3 апреля 2026

Усі три країни, які виступають проти силового розблокування протоки, є постійними членами Радбезу ООН і мають право вето.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Укроп  
Укроп

Отзывов: 1

Профі Строй 5.0
Профі Строй

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше