30 августа 2025

У Дніпровському районі Києва в суботу, 30 серпня, чоловік випав з вікна багатоповерхівки та впав на дах легковика. Постраждалого госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили у соціальних мережах. Обставини події встановлять правоохоронці.
"На вулиці Воскресенській чоловік випав з вікна багатоповерхівки і приземлився на дах автомобіля. Він живий, на місці вже карета швидкої та поліція", – йдеться в повідомленні.



На опублікованих фото можна побачити чоловіка, який впав на дах авто. Судячи із знімків постраждалого зняли з машини та госпіталізували до лікарні. Офіційної інформації щодо НП – не має.




В Оболонському районі Києва патрульні завадили жінці зробити фатальний крок та скоїти самогубство. Вона хотіла вкоротити собі віку, стрибнувши з балкона будинку.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Подільському районі Києва муніципали запобігли спробі самогубства. Чоловік хотів накласти на себе руки, стрибнувши з пішохідного моста через Дніпро.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Наталка Денисенко на кінопрем'єрі здивувала сукнею-трансформером 22 мая 2026
Актриса Наталка Денисенко здивувала сукнею-трансформером: вона з білої короткої зробила червону довгу - фото
Представлено смартфон Realme 16T з дисплеєм на 144 Гц та акумулятором на 8000 мА·год 22 мая 2026
Realme розширила асортимент смартфонів 16-ї серії до чотирьох — новим гравцем стала модель Realme 16T на чіпі Dimensity 6300 з дисплеєм частотою 144 Гц та акумулятором ємністю 8000 мА·год.
Коригували удари РФ по Київщині та Одещині: СБУ викрила агентурну мережу ворога 22 мая 2026
Коригували удари РФ по Київщині та Одещині: СБУ викрила агентурну мережу ворога. Подробиці та фото Підозрюваним загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна