У Києві фейкові обмінники "заробили" 122 тис. євро та $282 тис. - шахраїв судитимуть

23 ноября 2022

У Києві судитимуть членів злочинної групи, яких обвинувачують у створенні фейкових обмінних пунктів валюти. Зловмисники ошукали сімох громадян на суму 122 тисяч євро та 282 тисяч доларів США.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваним загрожує до тринадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"У вересні поточного року правоохоронці викрили групу зловмисників, яка за допомогою фейкових обмінників ошукала киян. До її складу входило шість осіб. Було встановлено, що вони діялт близько року. Серед спільників був організатор, так звані касири та кур’єри. Вони розміщували в Інтернеті оголошення про обмін валют за вигідним курсом. Проте, коли громадяни приїжджали за адресами розміщення обмінників і віддавали "працівникам" іноземну валюту для підрахунку, шахраї втікали через запасний вихід у приміщенні", – розповіли в поліції.

Загалом зловмисники ошукали сімох громадян на суму 122 000 євро та 282 000 доларів США. Слідство за фактами шахрайства та грабежу було завершено.

Обвинувальний акт щодо організатора та його спільниці скеровано до суду. Щодо інших учасників злочинної групи досудове розслідування триває.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві правоохоронці викрили подружжя, яке підозрюють у шахрайстві. Зловмисники підробили документи та намагалися продати квартиру померлої киянки за 745 тисяч гривень.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кремль зробив нову заяву про меморандум з Україною 21 мая 2025

Робота над проєктом меморандуму з Україною "динамічна", але не може бути публічною, стверджує Дмитро Пєсков.

Кандидат у президенти Польщі готовий відмовити Україні на шляху до НАТО 21 мая 2025

Кароль Навроцький готовий обіцяти відмову від підтримки вступу України до НАТО в обмін на підтримку Славоміра Менцена, відомого антиукраїнською риторикою.

США шукають нові Patriot для України - Рубіо 21 мая 2025

Нині постачання схваленої військової допомоги Україні триває безперервно, за винятком короткої паузи, запевнив держсекретар США.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Марина 5.0
Марина

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше