23 апреля 2024
У Дніпровському районі Києва в понеділок, 22 квітня, потяг міської електрички збив жінку. Від отриманих травм вона загинула на місці події.
Про це повідомили в пресслужбі Kyiv City Express. Обставини та причини трагедії встановлять правоохоронці.
"На жаль, знову привід нагадати про безпеку на коліях: о 09:45 маємо випадок смертельного травмування жінки на перегоні між Русанівкою та Лівобережною… Вкотре закликаємо бути максимально уважними на залізниці та перетинати колії тільки у визначених місцях, переконавшись у відсутності поїзда!", – закликали в пресслужбі.
Внаслідок події, через проведення слідчих дій, затримувався рух потягів у напрямку Почайни.
Нагадаємо, у Білій Церкві Київської області в середу, 20 березня, вантажний потяг збив чоловіка. Від отриманих травм останній помер на місці.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Вишневому Київської області в неділю, 14 квітня, пасажирський потяг збив чоловіка. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині в одному з ТРЦ сталась стрілянина, є поранений 19 марта 2025
На Київщині в одному з ТРЦ сталась стрілянина, є поранений. Подробиці та фото Обставини події встановлять слідчі
Мінкульт надав двом українським гуртам статус критично важливих: вони мають можливість забронювали своїх музикантів 19 марта 2025
Мінкульт надав двом українським гуртам статус критично важливих: один із них зараз за кордоном Ці гурти мають можливість забронювали своїх музикантів
Невідомий китайський телефон переплюнув Samsung Galaxy S25 Ultra 19 марта 2025
Невідомий китайський телефон переплюнув Samsung Galaxy S25 Ultra