23 июля 2024

В Оболонському районі столиці в понеділок, 22 липня, сталась аварія внаслідок якого перекинувся автомобіль Citroen. Щоб ліквідувати наслідки ДТП, на місце викликали рятувальників.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Києва. Причини автопригоди будуть встановлювати правоохоронці.
Як розповіли у ДСНС, 22 липня о 09:48 до них надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Міській.

"Внаслідок аварії перекинувся автомобіль Citroen. Рятувальники надавали допомогу по перевертанню транспортного засобу. На щастя ніхто не постраждав", – йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, у Київській області з 1 січня до 30 червня правоохоронці зафіксували 860 ДТП з потерпілими. Внаслідок цих аварій за пів року на дорогах регіону загинуло понад 80 осіб.
Як повідомляв OBOZ.UA, на Київщині ввечері у неділю, 21 липня, трапилася смертельна аварія – автомобіль Volkswagen влетів у зупинку громадського транспорту. За попередніми даними, авто рухалося на великій швидкості.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У 75 років має фігуру 20-річної: "дівчина Джеймса Бонда" Джейн Сеймур увірвалася в TikTok і шокувала своїм виглядом 13 марта 2026
У 75 років має фігуру 20-річної: "дівчина Джеймса Бонда" Джейн Сеймур увірвалася в TikTok і шокувала своїм виглядом Сеймур пояснила свій підхід до здоров’я
Apple випустила оновлення iOS для iPhone 6s та інших старих iPhone і iPad 13 марта 2026
Apple випустила системні оновлення безпеки для старих iPhone та iPad, які більше не підтримуються останніми версіями iOS та iPadOS. У примітках до випуску розміщено стандартне повідомлення: «Це оновлення містить важливі виправлення безпеки і рекомендоване для вашого iPhone». Компанія підтвердила, що одним із найважливіших виправлень є усунення вразливості перед експлойтом Coruna.
Південна Корея посилює контроль за нелегальним експортом авто до РФ 13 марта 2026
Південна Корея посилює контроль за нелегальним експортом авто до РФ