8 июля 2024

У Голосіївському районі Києва п’яний водій вантажівки протаранив відбійник. Внаслідок ДТП по дорозі розкидало мішки із картоплею, яку перевозив чоловік.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. На порушника склали одразу два адміністративні матеріали.
"У Голосіївському районі інспектори помітили мішки з картоплею, які були розкидані по проїжджій частині. Поряд стояв автомобіль Renault, який мав механічні пошкодження. Патрульні одразу ж зупинилися, аби з'ясувати, що сталося. Поспілкувавшись з водієм, ми встановили, що він не впорався з керуванням та наїхав на відбійник. Крім того, поліцейські виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння", – розповіли в пресслужбі.

Як зазначили поліцейські, водія доправили до медичного закладу, де він погодився пройти освідування – в його крові було виявлено 2,79 проміле алкоголю. На чоловіка склали протоколи за керування машиною у стані сп'яніння (штраф 17 тисяч гривень) та за порушення ПДР, яке призвело до аварії (штраф 850 гривень).

Як повідомляв OBOZ.UA, у Голосіївському районі Києва правоохоронці зупинили водія, який порушив ПДР. Як виявилось, чоловік керував машиною у стані алкогольного сп’яніння, а в салоні авто перебувало троє дітей.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві виявили нездетоновану бойову частину "Шахеда" 13 марта 2026
У Києві виявили нездетоновану бойову частину "Шахеда", яку знищать на місці. Фото Мешканців регіону закликали не чіпати підозрілі предмети та одразу викликати спеціальні служби
Трамп "охолов" до Нобелівської премії миру 13 марта 2026
Через понад тиждень після початку військової кампанії США проти Ірану Трамп більше не хоче говорити про премію.
Як харчуватися, щоб самостійно схуднути вдома 13 марта 2026
Якщо ви вирішили схуднути, то варто врівноважити свій раціон.