29 июля 2023

У Деснянському районі Києва чоловік намагався скоїти самогубство, стрибнувши з 16 поверху житлового будинку. Правоохоронцям вдалось схопити громадянина за руки та перетягти у безпечне місце.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Наразі киянину нічого не загрожує.
"Інспектори отримали повідомлення про спробу самогубства в одній із багатоповерхівок на проспекті Червоної Калини (колишній проспект Маяковського. – Ред.). Не гаючи часу, інспектори Руслана Кузнецова та Дмитро Закревський прибули за адресою виклику. Поліцейські швидко піднялися на 16 поверх будинку, де виявили пригніченого чоловіка, який погрожував стрибнути", – розповіли в пресслужбі.
Патрульним вдалося заспокоїти громадянина та підібрати необхідні слова підтримки. Дочекавшись вдалого моменту, інспектори схопили чоловіка за руки та силою перетягли в безпечне місце. Правоохоронці викликали на місце події лікарів, які надалі госпіталізували киянина.

Нагадаємо, у віддаленій лісосмузі міста Васильків Київської області в понеділок, 3 липня, виявили тіло неповнолітньої дівчинки. За попередньою інформацією, вона скоїла самогубство.
Як повідомляв OBOZREVATEL, в Ірпені Київської області 22-річна дівчина вистрибнула з вікна будинку на четвертому поверсі та впала на крівлю під‘їзду. ЇЇ оперативно госпіталізували до медичного закладу.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У РФ заявили про атаку дронів на Орел 13 ноября 2025
В Орлі знаходиться декілька нафтобаз. Також там розташована військова база, з якої війська РФ запускають по Україні дрони.
Власники Android будуть знати, які додатки "з'їдають" рівень заряду 13 ноября 2025
Власники Android будуть знати, які додатки "з'їдають" рівень заряду
В Німеччині обмежать виплати частині українських біженців 13 ноября 2025
Українці, що прибули в країну після 1 квітня 2025 року отримають менші виплати - близько 196 євро на місяць плюс проживання.