15 декабря 2023

У Дніпровському районі Києва в п’ятницю, сталась пожежа на будівельному майданчику. Під час гасіння вогню рятувальники запобігли можливому вибуху – винесли на безпечну відстань газовий балон.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій столиці. Причину та обставини виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, о 13:34 до них надійшло повідомлення щодо пожежі на вулиці Причальній Дніпровського району столиці.



"По прибуттю на місце було встановлено, що займання сталось допоміжної споруди на території будівництва. Під час гасіння пожежі рятувальники винесли на безпечну відстань газовий балон. Гасіння ускладнювалось відсутністю поблизу протипожежного водопостачання. Пожежу було ліквідовано о 14:24 на площі 30 квадратних метрів", – уточнили в ДСНС.




Нагадаємо, у Шевченківському районі Києва в середу, 29 листопада, сталася масштабна пожежа у відселеній будівлі. Щоб загасити вогонь на площі 500 кв. м, рятувальникам знадобилось близько 5 годин. В Оболонському районі Києва в суботу, 2 грудня, виникла пожежа у ТЦ "Оазис", у якому розташовані вхід та вихід зі станції метро "Героїв Дніпра". Загоряння сталося у приміщенні солярію.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Святошинському районі Києва в четвер, 14 грудня, сталась пожежа в школі № 185. Рятувальники гасили вогонь у підвалі учбового закладу.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗМІ встановили рекордне число імен загиблих росіян 22 февраля 2026
Серед загиблих на війні в Україні зростає частка добровольців: зараз на них припадають 33% підтверджених втрат Росії.
Знімки NASA підтвердили пожежу на ГПЗ в Росії 22 февраля 2026
Атаку на Нафтогорський газопереробний завод підтвердив губернатор Самарської області Вячеслав Федорищев.
В NASA призначили найближчу дату пілотованого польоту до Місяця — 6 березня 22 февраля 2026
NASA призначило політ людей до Місяця на 6 березня. А вчора, 20 лютого 2026 року, екіпаж місії Artemis II пішов на карантин у Х'юстоні приблизно о 17:00 за центральним часом США (02:00 21 лютого за московським часом). До складу команди входять три астронавти NASA: командир Рід Вайзман, пілот Віктор Гловер, спеціаліст місії Крістіна Кох, а також астронавт Канадського космічного агентства (CSA) Джеремі Хансен.