30 декабря 2025

У Голосіївському районі Києва сталась ДТП за участі автомобілів Mercedes та Tesla. На жаль, внаслідок зіткнення машин є загиблий, постраждали діти.
Про це повідомили у пресслужбі столичної поліції. Усі обставини смертельної аварії встановлять слідчі.
За словами правоохоронців, ДТП сталася у вівторок, близько 12:00, у Голосіївському районі на вулиці Академіка Заболотного.

Попередньо було встановлено, що водій автомобіля Mercedes-Benz Sprinter виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з Tesla Model 3, під керуванням 30-річного чоловіка.


"Унаслідок автопригоди водій мікроавтобусу Mercedes від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці події, а двоє неповнолітніх пасажирок автомобіля Tesla були госпіталізовані із тілесними ушкодженнями", – уточнили в пресслужбі.
У Бориспільському районі Київської області сталась ДТП за участі маршрутки та двох легковиків. Внаслідок зіткнення автомобілів одна особа загинула, а ще 13 – були травмовані.
Як повідомляв OBOZ.UA, У Білоцерківському районі Київської області легковик на швидкості врізався в бетонну електроопору, яка після цього впала на машину. На жаль, унаслідок ДТП є загиблий та постраждалі.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Зливала ворогу позиції ЗСУ на Київщині та Харківщині: СБУ затримала агентку ФСБ 2 апреля 2026
Зливала ворогу позиції ЗСУ на Київщині та Харківщині: СБУ затримала агентку ФСБ. Подробиці та фото Підозрюваній загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна
Китай потайки розширює свій ядерний арсенал - CNN 2 апреля 2026
Зростання ядерного потенціалу Китаю може стати тригером для нової гонки озброєнь зі Сполученими Штатами, застерігають експерти.
Астронавти Artemis II розпочали політ до Місяця з екстреного ремонту туалету — в ньому заклинив вентилятор 2 апреля 2026
На самому початку польоту корабля Orion після виходу на орбіту Землі в ході історичного запуску до Місяця в місії Artemis 2 виникла несподівана проблема з системою управління відходами — з туалетом, якщо простіше. Відразу після старту в блоці збору сечі заклинило вентилятор, що не дозволило одному з членів команди справити природні потреби. Оскільки це найважливіший елемент забезпечення комфорту в польоті, NASA та команда негайно взялися за вирішення проблеми.