14 ноября 2023
У Києві за 10 місяців поточного року на дорогах сталась 1631 ДТП з постраждалими. Внаслідок цих автопригод загинула 91 особа.
Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. Найчастіше аварії з постраждалими ставались через порушення правил маневрування.
"За 10 місяців цього року на вулично-дорожній мережі столиці сталася 1631 ДТП з постраждалими. Як наслідок: 91 людина загинула та ще 1832 – отримали травми різного ступеня тяжкості", – розповіли в пресслужбі.
У поліції уточнили, що найчастіше автопригоди з постраждалими відбулися у п'ятницю, а пік аварійності припадає на17:00 (в цей час було скоєно 9,4 % від усіх ДТП).
Основними причинами автопригод з постраждалими є:
"Шановні водії, не нехтуйте власною безпекою та безпекою інших", – закликали патрульні.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Київській області за 10 місяців 2023 року правоохоронці склали 2133 протоколи за керування транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. З них 92 водіїв штрафували тричі за таке порушення протягом останнього року.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Ірані назвали кількість поранених унаслідок атаки Ізраїлю 13 июня 2025
Практично сотня людей нині перебуває в лікарнях країни, заявив представник іранського Товариства Червоного півмісяця.
Складні смартфони не приживаються: попит залишається мізерним 13 июня 2025
Складні смартфони не приживаються: попит залишається мізерним
Девід Бекхем, Кейт Вінслет та Меріл Стріп завітали до короля Чарльза ІІІ. Фото 13 июня 2025
12-го червня в Сент-Джеймському палаці, що в Лондоні, відбулася церемонія нагородження благодійного фонду The King’s Foundation. Запрошено було близько 200 гостей, серед яких були футболіст Девід Бекхем та актриси Меріл Стріп та Кейт Вінслет.