8 февраля 2023
У Києві затримали чоловіка, який може бути причетний до грабежу. Зловмисник біля банкомату вирвав з рук пенсіонерки гроші та втік.
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі.
За словами правоохоронців, до них звернулась жінка та повідомила, що її пограбував невідомий біля приміщення банківської установи та вирвав з рук 7 200 гривень.
"Ми проаналізували відеозаписи з камер відеоспостереження, розташованих біля місця вчинення злочину, встановили та затримали, чоловіка, який може бути причет ний до скоєння злочину. Ним виявився мешканець Чернігівської області, 1988 року народження. Напередодні він скоїв аналогічний злочин. У парку в Шевченківському районі він пограбував жінку та викрав у неї 50 євро та 20 гривень", – уточнили в поліції.
За фактом грабежу, вчиненого в умовах воєнного стану, відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру. Суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві затримали чоловіка, якого підозрюють у причетності до розбою. Погрожуючи зброєю у відділенні банку він вимагав у касира гроші, а потім, намагаючись втекти, вистрілив у відвідувача установи.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Спільний електромобіль від Sony і Honda з’явиться в США та Японії у 2026 році 28 июля 2025
Спільний електромобіль від Sony і Honda з’явиться в США та Японії у 2026 році
Економіка Білорусі перебуваєу стагнації через інтеграцію з РФ - розвідка 28 июля 2025
Розвідка прогнозує загострення кризи – за падіння доходів населення і подальшого затягування білоруської економіки в російську стагфляційну орбіту.
Онуфрійчук показала, як синок наминає улюблену страву. Смішне відео 28 июля 2025
Схоже, в екстелеведучої Іванни Онуфрійчук та її чоловіка Алмаза Альсенова нема проблем із тим, як умовити дитину поїсти. Принаймні одна страва первісткові пари, Адамчику вельми до смаку.