У КНР стурбовані поразками Росії - ЦРУ

19 декабря 2022

Російський напад на Україну, і особливо провал первісного плану Кремля, викликали занепокоєння у лідера КНР Сі Цзіньпіна. Про це у суботу, 17 грудня, заявив голова ЦРУ Вільям Бернс в інтерв'ю американській телекомпанії PBS.
 
"Я не думаю, що хтось ще з іноземних лідерів приділяв таку увагу цій війні та поганим військовим результатам Росії, ніж Сі Цзіньпін, коли він думає про власні амбіції на Тайвані та в інших країнах", - зазначив Бернс.
 
За його словами, було цікаво спостерігати за реакцією керівництва Китаю на війну в Україні, бо ще за кілька тижнів до початку повномасштабного вторгнення президент РФ Володимир Путін зустрівся із Сі Цзіньпіном на зимових Олімпійських іграх у Пекіні і вони оголосили про "безмежну дружбу".
 

"Але з'ясувалося, що в цьому партнерстві справді є деякі кордони, принаймні у тому, що стосується небажання президента Сі надавати військову допомогу Путіну, про яку він просив у ході війни в Україні", - додав Бернс.
 
При цьому він зазначив, що "ні на хвилину" не став би недооцінювати відданість росіян та китайців партнерству між країнами.
 
Також він згадав, що Сі Цзіньпін висловив своє занепокоєння щодо використання ядерної зброї на тлі загроз Росії.
 
Нагадаємо, лідер Китаю Сі Цзіньпін доручив своєму уряду налагодити тісніші економічні зв'язки з Росією. 

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

История бренда Asics: от первого шага до мирового признания 11 апреля 2025

История Asics начинается в 1949 году, когда японский предприниматель Кихачиро Ояма основал компанию под названием Onitsuka Co., Ltd. Вдохновленный своей страстью к спорту и желанием создать обувь, которая обеспечит лучшую поддержку для спортсменов, он начал разрабатывать первые модели.

Значение бытовой химии в современном доме 11 апреля 2025

Бытовая химия остается одним из самых востребованных сегментов на потребительском рынке. Это обширная категория, включающая моющие гели, стиральные порошки, средства для стекла, для пола, для кухни, для туалета

Українським біженцям загрожує втрата правового статусу в ЄС - ЗМІ 8 апреля 2025

Українці, що втекли від війни в країни Євросоюзу, опиняться в патовій ситуації після оголошення перемир'я.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Подорожі  
Подорожі

Отзывов: 1

Ольга Демченко 0.1
Ольга Демченко

Отзывов: 1

Кредит 5.0
Кредит

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше