29 июля 2022
Обидві партії Конгресу США підтримують передачу Україні ракетних комплексів із ракетами більшої дальності ATACMS. Про це повідомила член Палати представників від Демократичної партії Елісса Слоткін на брифінгу за підсумками зустрічі депутатів із представниками Білого дому, повідомляє CNN.
Ці ракети мають дальність понад 280 кілометрів, дозволять обрізати військову логістику росіян.
Слоткін розповіла, що основною темою розмови була негайна допомога США Україні.
"Основна розмова на брифінгу була про те, що ще ми можемо і маємо зробити для українців, буквально в найближчі три-шість тижнів, дуже терміново. Українці хочуть йти в контрнаступ на півдні. І ми хочемо, щоб він був максимально успішним", - наголосила політик.
Зазначається, що українці місяцями закликали США надати ці системи, тому що дальності ракетних систем HIMARS у низці випадків не вистачає.
Проте, радник з національної безпеки США Джейк Салліван минулого тижня на Форумі безпеки в Аспені повторив, що США не будуть надавати ATACMS, тому що вони можуть бути використані для завдання ударів по території Росії, що призведе до ще більшої ескалації війни.
Нагадаємо, раніше у Литві закликали дати Україні ракети ATACMS. Наголошувалося, що ситуацію на полі бою на користь Києва змінить американський ракетний комплекс, який вражає цілі на відстані до 300 кілометрів.
Нагадаємо, раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявляв, що отримання балістичних ракет ATACMS з дальністю польоту до 300 кілометрів - наступний логічний крок Пентагону, переговори про це ведуться. Наразі ЗСУ використовують снаряди, які можуть знищувати ворога на відстані 80 кілометрів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Олена Мозгова похвалилася оригінальним елементом декору 28 июля 2025
51-річна продюсерка Олена Мозгова поділилася зі своїми підписниками ідеєю, як просто та красиво, а головне, безплатно можна задекорувати свою оселю.
Росію не виключать з проєкту термоядерного реактора ЄС 28 июля 2025
Москва здійснила свій внесок до проєкту у "натуральній формі", - шляхом надання відповідних технологій.
Ізраїль відновив скидання гумдопомоги у Газі 28 июля 2025
Скидання гуманітарних вантажів з повітря проводитиметься "у координації з міжнародними організаціями з надання допомоги".