У Латвії збирають гроші на Bayraktar для ЗСУ

17 августа 2022

У Латвії розпочали збір грошей на купівлю безпілотного літального бойового апарата Bayraktar для ЗСУ. Про це пише Delfi.

Зазначається, що збір коштів проводиться на платформі Ziedot.lv. Одним із ініціаторів став музикант Ралфс Ейландс: на розміщеному в інтернеті відео він повідомив, що кожен житель Латвії має можливість довести свою підтримку Україні, а також руками українців "передати привіт російським окупантам".

Загалом необхідно зібрати п'ять мільйонів євро. За перші години було зібрано понад 58 тисяч євро, до збору приєдналися 1788 осіб.

Зазначимо, що подібні акції вже проводились і в інших країнах - у Польщі, Литві, Норвегії та Канаді.

Нагадаємо, раніше литовський телеведучий Андрюс Тапінас зібрав 5 млн євро, щоб придбати Bayraktar для українських захисників. Коли в Туреччині дізналися про благородну акцію литовців, то вирішили передати безпілотник безкоштовно.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Всупереч Трампу Конгрес просуває допомогу Україні 4 июня 2026

Прихильники законопроєкту про великий пакет допомоги Києву змогли обійти республіканську більшість у Конгресі. Однак попереду ще довгий шлях.

Переможниця Євробачення 2026 публічно принизила Кіркорова, який привласнив собі її перемогу 4 июня 2026

Переможниця Євробачення 2026 публічно принизила Кіркорова, який привласнив собі її перемогу Співачка перечислила усіх причетних до створення пісні

Головна зірка "Емілі в Парижі" Лілі Коллінз підтримала тенісистку Соболенко з Білорусі, яка принижувала українок: її поставили на місце 4 июня 2026

Головна зірка "Емілі в Парижі" Лілі Коллінз підтримала тенісистку Соболенко з Білорусі, яка принижувала українок: її поставили на місце Коллінз нагадали про політичну позицію білоруски

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Серж Н 0.5
Серж Н

Отзывов: 1

Стандарт вікна 5.0
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше