У Литві пожертвували 4 млн євро на підтримку України

26 февраля 2026

У Литві благодійна кампанія на підтримку України Radarom! зібрала 4 млн євро. Кошти будуть використані для придбання робототехнічних систем оборони та медичної евакуації. Про це повідомляє LRT.

Як очікується, збільшиться, оскільки найближчими днями будуть додані корпоративні пожертви та кошти, зібрані через аукціони.

Кампанія закликала до пожертв, щоб забезпечити українські війська передовими технологіями, призначеними для захисту їхнього життя.

Нагадаємо, Литва вироблятиме озброєння для України на своїй території. Про це повідомив президент Литви Гітанас Науседа.

До України доправили теплову електростанцію з Литви

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Вбивство підлітка у фунікулері Києва: суд залишив без змін вирок Артему Косову 26 марта 2026

Вбивство підлітка у фунікулері Києва: суд залишив без змін вирок Артему Косову. Подробиці Злочин було скоєно 7 квітня 2024 року

"Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях кинула коханого та втекла з Європи: що між ними сталося 26 марта 2026

"Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях кинула коханого та втекла з Європи: що між ними сталося Модель замовчувала свої стосунки

На Київщині правоохоронець збив жінку на переході 26 марта 2026

На Київщині правоохоронець збив жінку на переході. Подробиці ДТП та фото Усі обставини аварії встановлять слідчі ДБР

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Leo-shop  
Leo-shop

Отзывов: 1

Keystone 5.0
Keystone

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше