Камалія розповіла про найдорожче авто у своїй колекції

24 декабря 2024

Співачка Камалія зізналася, що в її гаражі далеко не одна і не дві машини, а ціла низка елітних автомобілів. Проте їхня кількість не сягає понад п'яти. Артистка зазначила, що раніше усі автівки належали сім'ї, яку вона будувала з мільярдером Мохаммадом Захуром, але яка їхня доля після розлучення подружжя – невідомо.

В інтерв'ю "Тур зірками" співачка зізналася, що найдорожчою з усіх виявилася Bentley. Однак скільки саме свого часу довелося заплатити за автівку, вона не сказала.

"У мене не одна машина і на дві, а більше. У нас на родину всі машини. У мене, наприклад, було чотири. Bentley, напевно (була найдорожчою. – Ред.)", – повідомила артистка.

Відомо, що раніше Камалія була власницею не лише Bentley, а й Mercedes, Audi та Toyota. На останній їздила мати співачки, але ще у 2016 році її вкрали зловмисники.


Камалія також зізналася, що користується своєю впізнаваністю й періодично ухиляється від штрафів під час водіння.

На питання журналістки Наталія Тур "А чи були моменти, коли вас зупиняла поліція, впізнавала і, наприклад, пробачала штраф?" артистка відповіла так: "Було, і штрафи були, і автографи теж були. Різне було". Вона також додала, що правоохоронці зупиняли її через перевищення швидкості.

Раніше OBOZ.UA писав, що Камалія прокоментувала розлучення з чоловіком Мохаммадом Захуром. Подружжя було разом 20 років, однак у 2023-му стало відомо про закінчення стосунків.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Могилевська розказала, яку професію влітку опановуватиме її 13-річна донька 23 июня 2025

Наталія Могилевська - прийомна мама двох дівчаток: 13-річної Мішель та 5-річної Софії

Канада і ЄС без Трампа готують договір з оборони 23 июня 2025

Канада і Європейський союз підпишуть угоду про співпрацю в галузі безпеки перед самітом НАТО.

23-річний засновник благодійного фонду оскандалився через пісню про "святу Русь" і записав недолуге виправдання 23 июня 2025

"Російська мова не належить Путіну". 23-річний засновник благодійного фонду оскандалився через пісню про "святу Русь" і записав недолуге виправдання Реакція суспільства була миттєвою

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

@garantlysafe 5.0
@garantlysafe

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше