16 декабря 2022
Андріївську церкву в Києві було збудовано у стилі бароко за проєктом видатного архітектора Бартоломео Растреллі у 1747–1762 роках. У 1942 році невідомий фотограф зберіг для нас на знімку краєвид храму та початку однойменної вулиці.
Унікальне фото було опубліковано на сторінці спільноти "Київ. Один день – одне фото" в соціальній мережі Facebook. У мережі показали, якою була ця локація 80 років тому.
"1942. Київ", – ідеться у повідомленні.
На опублікованому фото можна роздивитися Андріївську церкву, частину будівлі з лівого боку вулиці, яка збереглася до наших днів.
Андріївська церква – православний храм на честь Святого Андрія у стилі бароко, пам'ятка архітектури та монументального живопису XVIII століття світового значення у Києві.
Храм було побудовано за проєктом видатного архітектора Бартоломео Растреллі. Він входить до складу Національного заповідника "Софія Київська". Розташований на початку Андріївського узвозу в Подільському районі міста Києва, що сполучає Поділ зі Старим Києвом.
Нагадаємо, Оболонь у Києві відома ще з часів Київської Русі та після закінчення Другої світової війни активно забудовувалася. Наприкінці 1970-х невідомий фотограф із висоти пташиного польоту зняв панораму цієї місцевості.
Як повідомляв OBOZREVATEL, зимова риболовля завжди була однією з головних розваг частини дорослого покоління мешканців Києва. У 1970-ті роки невідомий фотоаматор зняв рибалок на Дніпрі з боку Труханового острова.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Студент із Китаю встановив світовий рекорд швидкості для легкого дрону – 340 км/год 17 мая 2025
Студент із Китаю встановив світовий рекорд швидкості для легкого дрону – 340 км/год.
CATL запустить мережу станцій для «перезаряджання» електромобілів за дві хвилини 17 мая 2025
CATL запустить мережу станцій для «перезаряджання» електромобілів за дві хвилини
Творці ChatGPT хочуть, щоб він пам'ятав "усе життя" користувача 17 мая 2025
Творці ChatGPT хочуть, щоб він пам'ятав "усе життя" користувача