У мережі спливли архівні кадри переможців Нацвідбору на Євробачення 2025: українці бачили їх ще у 2000-х

24 февраля 2025

У мережі спливло архівне відео переможців Нацвідбору на Євробачення 2025 двох учасників з тріо Ziferblat. У кадрі опинилися брати-близнюки Валентин і Даніїл Лещинські, які знялися у рекламі соусів "Чумак" у 2000-х роках.

На той час артисти хоч і не задумувалися про майбутню співочу кар'єру, але у 9-річному віці вже стали акторами. Рекламу з ними "крутили" по телебаченню по всій Україні. Кадрами з цього ролику ділився Валентин Лещинський в Instagram ще у 2021 році.

Сценарій відео складався таким чином, що брати прибігали до мами на кухню із заявами, що вони дуже голодні. Тоді мама давала кожному по великій порції пельменів та кілька соусів на вибір. Хлопці обирали продукцію "Чумак" на власний вибір й раділи від задоволення.

Однак в кадр також потрапив третій хлопець, який кричить: "Мам, я голодний як слон! Є щось особливе?"

У коментарях під відео фанати жартівливо поцікавилися чи цей третій "брат" є третім членом гурту Ziferblat – барабанщик Федір Ходаков. Однак Валентин Лещинський спростував це припущення: "Наш персональний біль – це пояснювати, хто третій".

"Маму після цього не бачив більше ніколи", – пожартував він щодо акторської "мами".

Зазначимо, що гурт Ziferblat сформувався ще у їхньому 8 класі, однак під іншою назвою – Runnin' Blue. Вже пізніше вони зробили ребрендинг і стали Ziferblat.

Раніше OBOZ.UA писав, як Ziferblat підкорював "Х-Фактор" у 2019 році. Тоді особливість артистів не оцінили журі, проте тепер слава молодих виконавців нарешті догнала.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

РФ сколихнули вибухи: куди поцілив рій українських дронів 12 сентября 2025

Безпілотники атакували нафтоналивний порт Приморська та нафтобазу під Смоленськом. Гучно було і біля Санкт-Петербургу, і Москви.

Однорічна донька Кота і Татарінцевої замилувала мережу енергійними танцями. Відео 12 сентября 2025

Схоже, донька хореографа Євгена Кота і гімнастки Наталії Татарінцевої, Леля успадкувала від тата любов до танців.

Путін керує Росією із секретних бункерів - The Times 12 сентября 2025

Путін керує Росією із секретних бункерів - The Times

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше