У Молдові депутат помер від укусу оси

6 августа 2024

Молдовський 52-річний депутат Юріє Песат загинув унаслідок анафілактичного шоку після укусу оси. Народний обранець від ліберальної проєвропейської партії Дія і солідарність (засновниця - чинна глава країни Мая Санду) був заступником голови комітету з сільського господарства та харчової промисловості. Про це у понеділок повідомила прес-служба партії на своїй Facebook-сторінці.

У повідомленні зазначається, що Песат помер в понеділок зранку, 5 серпня.

"З глибоким сумом повідомляємо про смерть нашого колеги, Юріє Песата, депутата парламенту, заступника голови комітету з сільського господарства та харчової промисловості. Він помер сьогодні вранці від анафілактичного шоку, спричиненого укусом оси", - мовиться в оголошенні партії.

В партії зазначили, що Юріє Песат протягом багатьох років присвячував себе суспільству, зокрема як голова села Балчана.

Як ми вже писали, після важкої хвороби помер відомий український політик Геннадій Москаль на 74 році життя. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Новий тренд у автоіндустрії: заміна гайок на болти при кріпленні коліс 17 сентября 2025

Новий тренд у автоіндустрії: заміна гайок на болти при кріпленні коліс

У США прокурори вимагають стратити підозрюваного у вбивстві Чарлі Кірка 17 сентября 2025

Робінсон з'явився перед судом через відеозв'язок із в'язниці, де йому оголосили про можливість призначення смертної кари.

Toyota представила альтернативу дизелю і це зовсім не електрокари 17 сентября 2025

Toyota представила альтернативу дизелю і це зовсім не електрокари

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Спорт лайф 0.4
Спорт лайф

Отзывов: 1

Лелека 4.7
Лелека

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше