5 декабря 2023
Молдовська Прокуратура з боротьби з організованою злочинністю та особливими справами (PCCOCS) перевіряє заяву голови Партії регіонів Молдови Олександра Калініна, що оголосив про створення міжнародного загону, щоб воювати проти України. Політика викликали на допит до прокуратури, щоб надати йому процесуальний статус. Про це повідомляє місцеве видання NewsMaker в понеділок, 4 грудня.
В інтерв'ю російським пропагандистам Калінін заявив про створення міжнародного загону Дністер, щоб воювати в Україні та "не дати можливості неофашизму перебратися в Молдову".
PCCOCS також розслідує справу за обвинуваченням політика в пропаганді війни.
Олександр Калінін очолив молдовську Партію регіонів у 2016 році. На численних фото та відео у своїх соцмережах він з'являється у військовій формі, із символікою Z, попри її заборону в Молдові.
Молдавський політик також проводить акції на підтримку російських солдатів: збирає взуття та теплий одяг. Калінін сам возить ці речі на окуповану частину Луганської області.
Як ми вже писали раніше, президент Молдови Мая Санду позбавила громадянства Олександра Калініна.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зірка серіалу "Дивовижна місіс Мейзел" загинула під колесами позашляховика: подробиці жахливої ДТП 12 декабря 2025
Зірка серіалу "Дивовижна місіс Мейзел" загинула під колесами позашляховика: подробиці жахливої ДТП Акторці було 60 років
Іванна Онуфрійчук показала милі фото з зустрічі синочка зі Святим Миколаєм 11 декабря 2025
Іванна зводила синочка на свято у День Святого Миколая, який відзначали 6-го грудня
"Укрзалізниця" зворушливим жестом вшанувала памʼять Михайла Клименка з ADAM 11 декабря 2025
"Укрзалізниця" зворушливим жестом вшанувала памʼять Михайла Клименка з ADAM. Відео ADAM створював пісні у потязі