У Москві спалахнула друга пожежа за добу

12 января 2023

Чергова пожежа сталася на території Москви. Загоряння сталося в середу вранці, 11 січня, в поселенні Внуковському в ТіНАО (два нових округи Москви - Троїцький і Новомосковський, так звана Нова Москва). Про це повідомило місцеве видання Москва24 з посиланням на коментар московського управління МНС РФ.

За інформацією ЗМІ, спалахнула цистерна з дизельним паливом на будівельному майданчику. У результаті вогонь перекинувся на кілька автомобілів, що стояли на парковці поруч.

"Кілька автомобілів спалахнули біля будинку 3 по вулиці Бориса Пастернака в поселенні Внуковському в ТіНАО", - йдеться у повідомленні.

Telegram-канал Baza повідомив, що очевидці чули вибухи.

"Дизельне паливо, що горить, почало заливатися в дощову каналізацію, чим додало проблем пожежникам - недалеко від стоянки виникло нове вогнище", - йдеться в повідомленні.

Пізніше ЗМІ додали, що внаслідок пожежі ніхто не постраждав, проте шість транспортних засобів згоріли вщент.

Зазначимо, що у вівторок, 10 січня, у Москві вже сталася одна велика пожежа у складських приміщеннях площею дві тисячі кв.м.

Також раніше повідомлялося, що в Росії загорілася одна з будівель МЗС.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Японці створили екологічний пластик, який швидко розчиняється у солоній воді 8 июня 2025

Японці створили екологічний пластик, який швидко розчиняється у солоній воді

Трамп відмовився від перемир'я з Маском і погрожує урізати йому урядові контракти 8 июня 2025

Трамп відмовився від перемир'я з Маском і погрожує урізати йому урядові контракти

Біля метро у Києві виявили труп чоловіка 7 июня 2025

Біля метро у Києві виявили труп чоловіка

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

спортлайф 0.7
спортлайф

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше