У Нідерландах біженців з України почали селити в найбільший притулок

30 мая 2023

У Нідерландах у місті Влардінген перші 60 українських біженців переїхали до притулку Мрія для тривалого прийому українців. Про це повідомляє Укрінформ.

Повідомляється, що Мрія - це цілий район, в якому планують поселити 1000 українців. Він стане найбільшою локацією для тимчасово переміщених українців, яких заселятимуть поетапно.

Раніше там була промислова зона. Представниця муніципалітету повідомила, що планують побудувати 387 будинків для тимчасового проживанна, а також кабінет лікаря, початкову школу для дітей до 12 років і спортивний комплекс.

Українцям, які поселяться в Мрії, житло обіцяють на три роки - до літа 2026-го. Квартири мають бути оснащені всім необхідним для проживання.

Нагадаємо, в поліції Естонії заявили, що ФСБ намагається вербувати українських біженців.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Під Москвою сталася потужна пожежа 10 сентября 2025

Горить складське приміщення на площі близько 13 000 кв.м. Пожежу гасять понад 23 одиниці техніки.

Рамштайн: Британія профінансує тисячі БпЛА для ЗСУ 10 сентября 2025

Протягом наступних 12 місяців Лондон масово вироблятиме на своїй території безпілотники дальнього радіусу дії.

Під Києвом п’яний водій Lexus збив 9-річну дівчинку 10 сентября 2025

Під Києвом п’яний водій Lexus збив 9-річну дівчинку. Подробиці ДТП та фото Обставини аварії встановлять слідчі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Fitness Expert 5.0
Fitness Expert

Отзывов: 1

Одес5 пологовий 0.5
Одес5 пологовий

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше