У Німеччині генконсульство РФ закидали пляшками з фарбою

23 октября 2022

Невідомі закидали Генеральне консульство Росії у німецькому місті Лейпциг пляшками із синьою та жовтою фарбою. Про це повідомляє інформаційне агентство DW.

Поліція Саксонії повідомила, що внаслідок інциденту забруднено стіни та ворота дипломатичної місії.

Розслідування інциденту Поліцейський центр боротьби з тероризмом та екстремізмом.

Нагадаємо, що в ході масованого ракетного обстрілу України 10 жовтня війська РФ били по об'єктах дипломатичних установ іноземних держав у Києві.

Зокрема одна з ракет пошкодила візовий відділ Посольства Німеччини, а друга - будівля, в якій працює персонал Консультативної місії ЄС.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Каллас відреагувала на корупційний скандал в Україні 14 ноября 2025

Голова зовнішньополітичної служби ЄС Кая Каллас прокоментувала корупційний скандал в енергетичному секторі України.

На Донеччині мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі - їй повідомлено про підозру 13 ноября 2025

На Донеччині мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі, їй повідомлено про підозру: деталі справи Молодшу доньку жінка переконала, що сестра спить

Вийшов тизер "Диявол носить Prada 2" - Меріл Стріп і Енн Гетевей знову зустрілися на екрані через 20 років після культової прем'єри 13 ноября 2025

Грандіозне повернення: вийшов тизер "Диявол носить Prada 2" Меріл Стріп і Енн Гетевей знову зустрілися на екрані через 20 років після культової прем'єри

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Саме То 0.7
Саме То

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше